КОРИСНІ ПОРАДИ

За призначенням двері поділяються на:

Сьогодні на ринку виробники дверей можуть запропонувати найширший вибір різних видів і типів дверей.

Можливо виділити кілька класифікацій дверей. Основною з них є класифікація дверей в залежності від матеріалів, які були задіяні при виготовленні дверей.

Сталеві двері, в залежності від конструкції, можуть бути протипожежними, протизламними, пулестійкими, стійкими до вибуху. Сталеві двері можна застосовувати як у якості вхідних в квартири, так і в якості зовнішніх. Сталеві двері можуть бути різного дизайну, залежно від вимог замовника і фантазії архітектора. Варіантів обробки поверхні сталевих дверей існує величезна кількість: фарбування, обробка шкірою, дермантин, пластиком, дерев'яними панелями.

Навіть після встановлення кращого замка з високою секретністю, немає гарантії, що двері захищені на повністю. Лише після установки додаткових захисних елементів, таких як броненакладки, бронепластини, ймовірність злому дверей значно знизиться.

За місцем розташування в будівлі:

 

  • внутрішні двері

До внутрішніх дверей відносять міжкімнатні двері, шафові двері, двері в санвузли, вхідні двері в квартиру.

  • зовнішні двері

До зовнішніх дверей відносять вхідні та балконні, при чому під вхідними дверима в цьому випадку маються на увазі ті, які встановлюються в приватних будинках, а не в квартирах. Оскільки вхідні двері квартири безпосередньо виходить не так на вулицю, а на сходову площадку, коридор.

При виборі вхідних дверей важливим елементом є замок, так як саме його функціональне значення  в замиканні дверей від сторонніх проникнень. Замок для вхідних дверей є нітрохи не менш важливим елементом, ніж самі двері і її виготовлення. Неважливо, з якого матеріалу буде виготовлена вхідні двері, якщо замок встановлений хисткий і випаде при першій же спробі зламу. Саме тому варто уважніше придивитися до замкових механізмів вхідних дверей. Всі замки можна класифікувати за ступенем надійності, механізму замикання і способу установки.

Залежно від способу установки замку в сталеві двері

Вкладні замки встановлюються всередині дверного полотна за допомогою гвинтів безпосередньо за корпус. У торцевій частині дверного полотна проробляються спеціальні круглі отвори необхідного діаметра для виходу ригелів замка. Перевагами вкладного замку є те, що він не змінює зовнішній вигляд самих дверей, а також підвищує її стійкість до зламу при механічних впливах. Недоліком даного виду замку є необхідність розбирання двері при його ремонті.

Крім виконання свого прямого призначення, дверні ручки також повинні гармонійно поєднуватися з дизайном інтер'єру. На сьогоднішній день у продажу є безліч різноманітних дверних ручок. Серед дверних ручок виділяють стаціонарні, натискні і ручки-ноби.

Петлі - вид фурнітури, функціональне призначення якої полягає в кріпленні дверного полотна до дверної коробки. Крім основного свого  завдання петлі також перешкоджають провисанню дверного полотна під своєю вагою. При провисанні можуть виникнути деякі проблеми, аж до того, що двері просто не закриється, не кажучи про те, що вона може скрипіти, затирати поріг.

Основні етапи встановлення. На що звернути увагу і як перевірити якість роботи?

Підготовка.  Коли встановлювати? Установка міжкімнатних дверей здійснюється на завершальному етапі ремонту. Потрібно, щоб у квартирі було укладено підлогове покриття, завершена обробка стель, підлоги і стін. А ось з плінтусами поспішати не варто, адже їх доведеться підводити впритул до дверної лиштви. Заміна міжкімнатних дверей в квартирі також потребує підготовки.