PERFECT 5 Energy

  • Код - #am160523023337
  • Модель - PERFECT 5 Energy
  • Виробник - perfect

PERFECT 5 Energy - це вікно, в якому практична функціональність оптимально поєднана з елегантним дизайном. Масивний п'ятикамерний профіль (шириною 70 мм.), ергономічна протизламна ручка, округлений штапик... В конструкціі 5 Energy кожна деталь працює для створення найкращих відчуттів: комфорту, затишку, безпеки, задоволення від користування справді якісним продуктом.

   

Клас енергозбереження A+

Завдяки досягнутому значенню опору теплопередачі, який становить 0,91 м.кв*гр.С/Вт., вікна серії 5 Energy володіють класом енергозбереження А+

Протизламна віконна ручка HOPPE Secustik

МЕХАНІЗМ Хоппе Secustik продуманий таким чином, що в момент будь-яких зовнішніх впливів на вікно, спрацьовує внутрішній елемент між ручкою і штифтом та відбувається надійне блокування вікна зсередини.

Звуковий сигнал ручки Хоппе Secustik проінформує вас про те, що вікно закрите, і ви можете відчувати себе в безпеці.

МІЦНІСТЬ І ЕКОЛОГІЧНІСТЬ ручці Хоппе Secustik надає спеціальний сплав алюмінію і латуні, з якого вона виготовлена.

ЗРУЧНІСТЬ В ОБІГУ ручки Хоппе Secustik гарантують спеціально передбачені під пальцеві виїмки.

 

 

Оцинковане П-подібне армування товщино 1,4 мм.

Армуючий профіль-важлива складова пластикового вікна, що впливає на міцність конструкції і термін її служби.

Армуючий профіль є скелетом вікна який несе навантаження, знаходиться він всередині пластикового профілю, часто у вогкості що утворюється від конденсату. Тому виготовлений він з оцинкованої сталі для запобігання утворення іржі, за спеціальною технологією.

Керуючись 15 річним досвідом експлуатації вікон власного виробництва і діючими будівельними нормами ТМ PERFECT використовує армуючий профіль з товщиною стінки 1.4 мм. Це дає додатковий запас міцності в порівнянні з продукцією конкуруючих компаній і дозволяє створювати металопластикові вікна та двері великих габаритів, які здатні ефективно протистояти вітровим навантаженням.

Додаткове утеплення підставочної планки

Утеплення підвіконної планки - запобігає від промерзання підвіконника та утворення конденсату взимку. Що в свою чергу запобігає утворенюю конденсату на склі в нижній частині вікна (запотівання вікон). Для цього використовують пінополіуретан.

Німеська фурнітура WinkHaus activePilot

Навіть у самій доступній нашій віконній системі встановлена безперечно надійна та якісна фурнітура WinkHaus activePilot. Таке рішення забезпечує легке, яке не потребує зусиль, відкривання стулок і високу надійність.

Випробуваннями доведено - дані вікна витримують 150 000 відкривань. І ми підтверджуємо це повною гарантією на вікно - 15 років!

Пазовий ущільнювач "домогосподарка"

Такий додатковий ущільнювач запобігає скупченю пилу всередині вікна, що полегшує його миття та естетичний вигляд під час експлуатації.

Однокамерний енергозберігаючий склопакет з опором теплопередачі 0,66

Серія вікон Perfect 5 Energy комплектується однокамерним енергозберігаючим склопакетом з Аргоном 4-16Ar-4ЕNplus з опором теплопередачі 0,66. Відповідно, такий склопакет буде добре втримувати тепло помешкання взимку.

5-и камерна профільна система шириною 70 мм. ексклюзивно для PERFECT в Україні

Вікна PERFECT серії Energy виготовляються з ексклюзивної п'ятикамерної профільної системи, шириною 70 мм., яка виготовляється за технологією GreenLine, тобто пластик не містить свинцю.

Французький заокруглений штапик. Ексклюзивно!

Таки штапик виглядає надзвичайно елегантно, тим самим додаючи будь-якому інтер'єру краси та вишуканості! Таке рішення дозволяє вікну виглядати довершеним елементом дизайну у Вашій оселі.

Ступеневий нахил

3 варіанти регулювання інтенсивності провітрювання, залежно від потреб. Взимку Ви можете провітрювати кімнату без повного відкидання стулки - це дозволить отримати свіже повітря в кімнаті та втратити мінімум тепла.

Характеристики:

монтажна глибина: 70 мм
товщина зовнішньої стінки 2,7 мм: 2,7 мм
склопакет розмірами: склопакет з розмірами 24, 32, 40 мм, скло
Сучасний дизайн: округлі форми стулки і новий штапик
Фурнітура: конструкція системи гарантує безпечну передачу навантажень від стулки

Замовити або дізнатися ціну

Подібні товари

За вибраним фільтром нічого не знайдено

Зворотній зв'язок