Вікна – це не покупка на один сезон. Змінювати їх щороку – задоволення не з дешевих і, чесно кажучи, сумнівне. Щоб цього уникнути, вибирати потрібно досконалий продукт. Формулу бездоганного вікна нещодавно представила споживачам фабрика вікон «Галактика комфорту». Це нова серія вікон «Perfect», про рівень якості яких говорить не лише назва, але й десять головних переваг. 
                                                             Довговічність. 
   Вікна «Perfect» справно служать десятиріччями. Позаяк виготовлені вони з високоякісного ПВХ-профілю. А ще – мають надзвичайно міцну конструкцію, завдяки оцинкованому армуванню  з надійною товщиною в 1,4мм. Крім того, стулки «Перфекту» надійно захищені від провисання добротною німецькою фурнітурою з опцією підіймач створи та зимове провітрювання. Зважаючи на всі ці показники, виробник сміливо дає на вікна серії «Perfect» довгострокову гарантію – 15 років!
                                                             Ощадливість 
   Вікна «Perfect» були розроблені у відповідності до кліматичних умов нашого регіону. Так, однокамерний енергозберігаючий склопакет цієї серії має показник опору теплопередачі – 0,64 м2/вт, а коефіцієнт теплоізоляції п’ятикамерної системи шириною 70 мм – 0,84 м2С/Вт. Це означає, що навіть у найсуворішу українську зиму з вікном «Perfect» у вашому домі буде тепло та затишно, а а витрати на опалення будуть економними. Крім того конструктори передбачили у даній серії ще й захист від промерзання підвіконника у холодну пору. Цю функцію виконує утеплювач підвіконної планки. Але, говорячи про ощадливість, варто згадати також і про бережливе ставлення фабрики «Галактика комфорту» до часу своїх клієнтів. Тож вікна «Perfect» виготовляють у стислі терміни – лише за 5 робочих днів! 
                                                                  Безпека 
   Дизайнерська проти зламна ручка Secustic на вікнах «Perfect» – це надійний захист вашого дому від проникнення зовні. Ви також можете бути спокійними за безпеку своїх дітей, оскільки спеціальні фурнітурні елементи захищають вікно від відкривання малюками зсередини. 
                                                         Раціональність 
   Вікна «Perfect» володіють максимальною функціональністю. Вони зручні у догляді та використанні, мають пазовий ущільнювач, який додатково захищає конструкцію від скупчення пилу всередині вікна. 
                                                          Естетичність 
   Зовнішній вигляд вікон «Perfect» відповідає їх змісту та назві. Вони мають перфектну симетрію – завдяки тому, що двостулкові; промовисту масивність – завдяки ширині профілю; елегантні лінії – завдяки округленому штапику; ідеальну сумісність із внутрішнім простором – завдяки панорамному проектуванню із мінімумом імпостів, а отже дарують дому більше світла! 
                                                            Доступність 
   Маркетингові дослідження доводять, що вікно «Perfect» є беззаперечним лідером на сучасному віконному ринку за співвідношенням: ціна та якість!