PERFECT 6 Tytanium

  • Код - #am160523023226
  • Модель - PERFECT 6 Tytanium
  • Виробник - perfect

6-и камерна профільна система шириною 70 мм ексклюзивно для PERFECT в Україні

Відмінний вибір для тих, хто бажає заощадити на опаленні заміського будинку чи квартири. Шість повітряних камер забезпечують високу шумо- та теплоізоляцію, а товсті стінки профілю - міцність та надійність.

Для шестикамерної профільної системи характерні покращені технічні характеристики,  зокрема опір теплопередачі, що становить – 0,95 м.кв. С./Вт.

Серія Tytanium - це практичне рішення, що відповідає високим європейським стандартам.

Квадратне армування 1,4 мм

Вікно підсилюється надійним армуванням у 1,4 мм, що дозволяє виготовити стійкі конструкції навіть великих розмірів.

Квадратна форма армування в рамі забезпечує достатню жорсткість для високоповерхівок навіть з найвищим вітровим навантаженням.

Протизламна віконна ручка HOPPE Secustik

Віконна ручка виконує не лише естетичну, а й функціональну роль. Її хід повинен бути плавним, форма – зручною та легкою в користуванні, а головне – вона повинна гарантувати надійність та безпеку.

Саме такими рисами володіє німецька ручка Hoppe системи Secustik, що забезпечує захист від зламу при впливі на неї ззовні, та звукове сигналізування про закривання-відкривання.

Можливість встановлювати склопакети шириною до 36 мм

Широка рама профілю дозволяє використовувати енергозберігаючі склопакети шириною до 36 мм, що характеризуються найвищими показниками теплоізоляції. Можливе застосування двох та трьох стекол, а також використання тонованого, гартованого, ударостійкого скла.

Захистити від сонця та зекономити на кондиціонуванні і опаленні допоможуть багатофункціональні склопакети.

Якісна німецька фурнітура Winkhaus activPilot

Фурнітура – все те, що приводить стулку до руху, а тому від її якості залежить зручність користування вікном. Для цієї системи використовується тільки німецька фурнітура найвищої якості, що відмінно зарекомендувала себе як надійна та довговічна.

Елементи продумані до дрібниць, лаконічність та згладженість форм додають естетики та комфорту у використанні!

Додаткове утеплення підставочної планки

Підставочний профіль – невід'ємний елемент конструкції, який забезпечує зручне та надійне кріплення підвіконників і відливів.

З метою додаткового утеплення та захисту від промерзання використовується пінополіуретановий наповнювач. Крім того, така перевага забезпечує мінімізацію конденсування на вікні.

Пазовий ущільнювач "Домогосподарка"

Пази по периметру рами не надто зручні в догляді, адже очищати їх складно та не зручно.

Тепер ця справа не потрібна, адже каучуковий ущільнювач прикриває шпарини, захищаючи від збирання в них пилу та бруду, водночас згладжуючи форму.

Можливість встановлення 3 контуру ущільнення (як опція)

Максимально утеплити та шумоізолювати приміщення допоможе додатковий контур ущільнення по периметру стулки.

Фактично створюється допоміжна повітряна камера, підвищується герметичність, краще зберігається фурнітура, захищена від зовнішніх впливів.

Безшовне зварювання (як опція)

Зробити кольорові та білі вікна ще витонченішими та акуратнішими зможе безшовне зварювання профілю.

Така опція для ламінованих вікон максимально наближує вигляд та фактуру конструкцій до цінних порід дерева і полегшує догляд за ними.

Ступеневий нахил на всіх відкривних стулках

Легкість і зручність при провітрюванні приміщень забезпечує ступеневий відкид, який дозволяє самостійно вибрати режим згідно побажань. Свіже повітря і жодного протягу – тепер це просто!

Обмежувач відкривання стулки (як опція)

Більше стулка не вдарятиметься об меблі, стіни чи відкоси навіть при сильних ривках вітру.

Обмежувач повороту зафіксує її у максимально відкритому стані та гарантуватиме безпеку предметів поблизу вікна чи на підвіконнику.

Гарантія 15 років

Замовити або дізнатися ціну

Подібні товари

За вибраним фільтром нічого не знайдено

Зворотній зв'язок