Perfect Wood Energo 90

  • Код - #am160523023915
  • Модель - Perfect Wood Energo 90
  • Виробник - perfect

A++ клас енергозбереження

Конструкція

Вікно з однією рамою, товщиною 90 мм., виготовленою з багатошарового брусу сосни, дубу, модрини чи меранті.

Доступні стилі

Вікна з дерева гармонійно доповнять будь-який інтер'єр, а екстер'єр будівлі зроблять неповторним.

Доступні декілька стилів виконання: Softline, Clasik, Retro.

Матеріал рами та стулок

Добірна деревина з відповідним вмістом вологи, шари склеєно водостійким клеєм (класу D4), висока стійкість до перепадів температур та відмінні механічні характеристики.

Обробка

Чотиришарова система: імпрегнація здійснюється як окремий процес, три шари фарби наносяться методом безповітряного розпилення з використанням екологічно чистих водостійких фарб фірми «SIGMA», як прозорих, так і непрозорих.

Колір

Прозорий (для демонстрації природної структури деревини) чи непрозорий за шкалою кольорів RAL.

Склопакет

Однокамерний склопакет, товщиною 40 мм., низькоемісійне скло та заповнена аргоном порожнина (теплоізоляція Ug < 0,6 Вт/м2K, звукоізоляція Rw = 32 ((-2;-5) дБ); можливість встановлення безпечного скла, скла, захищеного від проникнення (класу P2 чи P4), декоративного скла та ін.

Фурнітура

Периферійна фурнітура Roto NT з удосконаленим антикорозійним захистом та двома засувами, запобіжним пристроєм та функцією мікропровітрювання. Видається можливим встановити додаткові елементи, зокрема: замикаючі важелі з тримачем, що регулюються, для фіксації вікна у відкидному та відкритому положенні, ручки Secustik® та ручки із ключем, фурнітура Designo з прихованими петлями, безпечна фурнітура для дитячих кімнат, яка передбачає відкидання вікна перед його відкриттям, та фурнітура із захистом від проникнення класу WK1 чи WK2.

Водозлив та накладка

Водозлив та алюмінієва накладка захищають стулку від дощу, мають надійну конструкцію, стійку до корозії та механічних пошкоджень; доступними кольорами лаку для водозливу та накладки є білий, коричневий, оливковий, золотий та будь-який інший з палітри кольорів RAL; виконання накладки в стилі Retro – недоступне.

Імпост

Вбудований, приклеєний (додатковим варіантом є імпост Vienna – зі встановленими шурупами, що імітують природний поділ), декоративний чи внутрішній.

Додаткові віконні аксесуари

Ручки та декоративні кришки петель, виконані в одному з декількох можливих кольорів; отвори для провітрювання, антимоскітні сітки, роликові штори, жалюзі та ін.

Ущільнювач

Три замінні прокладки, встановлені в стулці, виготовлено з термопластичного еластомеру, стійкого до несприятливих умов навколишнього середовища: варіант в стилі Retro має лише дві прокладки.

Дерев'яні вікна монтажною глибиною 90 мм. 
Технічні характеристики системи дерев'яних вікон PERFECT Energo 90: 
Повітренепроникність Клас 4 
Водонепроникність Клас E900 
Опір вітровим навантаженням Клас C5 
Зносостійкість фурнітури 350 000 циклів 
Теплоізоляція (вікно, розміром 1,23 м x 1,48 м) Uw (Вт/м2K) - 0,98 
Звукоізоляція Rw=34 (-1;-4) дБ 
Світлопроникність 71% 
Опроміненість при сонячному освітленні 50%

Гарантія 15 років

Замовити або дізнатися ціну

Подібні товари

За вибраним фільтром нічого не знайдено

Зворотній зв'язок