PERFECT 8 Passive

  • Код - #am160523023009
  • Модель - PERFECT 8 Passive
  • Виробник - perfect

PERFECT 8 Passive – зразок сучасного високотехнологічного захисту від будь-якої лютої зими, навіть фінської. Адже це вікно поєднує в собі найкращі засоби з теплозбереження: восьмикамерну систему, подвійний енергозберігаючий склопакет, потрійний контур ущільнення. Саме тому воно має настільки низьку теплопередачу, що є практично пасивним щодо тепловтрат, залишаючи комфорт та затишок у Вашому домі: взимку – тепло, а влітку – приємну прохолоду.

Клас енергозбереження А+++

Вікна PERFECT серії 8 Passive володіють класом енергозбереження А+++, завдяки опору теплопередачі, який становить 1,14 м.кв.*гр.С/Вт.

Протизламна дизайнерська віконна ручка ROTO SWING SECUSTIK

Безперервна робота над вдосконаленням перетворила звичайну віконну ручку в елемент дизайну і прикрасу вікна. Завдяки новій віконної ручці RotoSwing компанія Roto Frank демонструє особливий підхід, при якому зовнішній вигляд вікна чи дверей можна змінити в кращу сторону завдяки індивідуальному елементу дизайну.

Оцинкований квадратний армуючий профіль товщино 1,4 мм.

Армуючий профіль-важлива складова пластикового вікна, що впливає на міцність конструкції і термін її служби.
Армуючий профіль є скелетом вікна який несе навантаження, знаходиться він всередині пластикового профілю, часто у вогкості що утворюється від конденсату. Тому виготовлений він з оцинкованої сталі для запобігання утворення іржі, за спеціальною технологією.
Керуючись 15 річним досвідом експлуатації вікон власного виробництва і діючими будівельними нормами ТМ PERFECT використовує армуючий профіль з товщиною стінки 1.4 мм. Це дає додатковий запас міцності в порівнянні з продукцією конкуруючих компаній і дозволяє створювати металопластикові вікна та двері великих габаритів, які здатні ефективно протистояти вітровим навантаженням.

Додаткове утеплення підставочної планки

Утеплення підвіконної планки – запобігає від промерзання підвіконника та утворення конденсату взимку. Що в свою чергу запобігає утворенюю конденсату на склі в нижній частині вікна (запотівання вікон). Для цього використовують пінополіуретан.

Німеська фурнітура WinkHaus activePilot

Навіть у самій доступній нашій віконній системі встановлена безперечно надійна та якісна фурнітура WinkHaus activePilot. Таке рішення забезпечує легке, яке не потребує зусиль, відкривання стулок і високу надійність.
Випробуваннями доведено – дані вікна витримують 150 000 відкривань. І ми підтверджуємо це повною гарантією на вікно – 15 років!

Пазовий ущільнювач “домогосподарка”

Такий додатковий ущільнювач запобігає скупченю пилу всередині вікна, що полегшує його миття та естетичний вигляд під час експлуатації.

Замовити або дізнатися ціну

Подібні товари

За вибраним фільтром нічого не знайдено

Зворотній зв'язок